wtorek, 29 lipca 2014

Martyna&Gucio

No to zaczynamy posty ze zdjęciami :)
Na początek, dla ochłody zdjęcia zimowe!
mod. Martyna B. & Gucio

Sesja ta odbyła się 2 lutego 2014 roku. Szczerze mówiąc jest to jedna z moich ulubionych sesji :) Była ona bardzo długo planowana, a i tak nie zdążyłyśmy zrealizować wszystkich planów. Było naprawdę zimno, a ja byłam chora, ale mimo trudu zdjęcia się odbyły, a to są jej rezultaty. Z Martyną mamy jeszcze jeden bardzo fajny plan na zdjęcia, trzymajcie za nas kciuki :D

Zapraszam do oglądania:

1. 





 

2.





3. 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz