No to zaczynamy posty ze zdjęciami :)
Na początek, dla ochłody zdjęcia zimowe!
mod. Martyna B. & Gucio
Sesja ta odbyła się 2 lutego 2014 roku. Szczerze mówiąc jest to jedna z moich ulubionych sesji :) Była ona bardzo długo planowana, a i tak nie zdążyłyśmy zrealizować wszystkich planów. Było naprawdę zimno, a ja byłam chora, ale mimo trudu zdjęcia się odbyły, a to są jej rezultaty. Z Martyną mamy jeszcze jeden bardzo fajny plan na zdjęcia, trzymajcie za nas kciuki :D
Zapraszam do oglądania:
1.
2.
3.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz