Hejka! Dzisiaj od rana byłam na zdjęciach razem z Sylwią, słoneczko nam trochę ulepszyło współpracę :) Powiem szczerze, że od kiedy mam lustrzankę, widzę tą różnicę w jakości zdjęć dodanych np. na facebook'u, a prawdziwą jakością na komputerze. 100 razy lepiej zdjęcia wyglądają u mnie w folderze, niż na portalach społecznościowych. Kiedy robiłam zdjęcia zwykłą cyfrówką, miałam wrażenie, że zdjęcia są takie same, a teraz widzę ogromną różnicę!
Na początek zdjęcie z zapowiedzi, na moim fanpage'u, nie mogę się zdecydować, które lepsze :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz