Hejka! :*
Witam Was po raz pierwszy w nowym roku! W roku 2015! Nowy rok, nowe postanowienia, nowe marzenia? Każdy jakieś swoje ma, ja też :3 Kilka małych zmian na blogu, zmieniłam muzyczkę i będę od dziś numerować sesje, żeby ten tytuł nabrał trochę ładnego wyglądu :D Startuję w nowym roku z sesją, z 3 prześlicznymi dziewczynami, o imionach jak w tytule : Ania, Paulina i Natalia :) No to zostało mi tylko zaprosić gorąco do oglądania :*
⚫ Na początek 3 dziewczyny razem ;)
Nie mogłam się zdecydować, które ;3
A teraz pokażę Wam portrety każdej z dziewczyn osobno :)
⚫ mod. Ania M. :*
⚫ mod. Natalia P. :*
⚫ mod. Paulina Cz. :*
Tu również nie wiedziałam, które daje lepszy efekt :3
I już ostatnie zawahanie, tu też 2 opcje mi się podobają :)
To już wszystkie zdjęcia, które chciałam Wam dziś pokazać, post miał ukazać się jutro, ale wyrobiłam się ze wszystkim co miałam w planach i dodaję już dzisiaj, mam nadzieję, że to Wam się podoba :D


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz