mod. PAULINA CZUPRYNIAK
Z Pauliną kupiłyśmy sukienkę już w maju/czerwcu i umówiłyśmy się na sesje dopiero w wakacje :D
Korzystając z okazji, że byłam u cioci, natomiast Paulina mieszka niedaleko stwierdziłyśmy, że sesja odbędzie się właśnie w Przedczu!
(Może ktoś jest chętny na zdjęcia w Przedczu? Zapraszam do pisania na fanpage'u < adres - https://www.facebook.com/pages/Amatorsko-nie-znaczy-%C5%BAle/146572092217354 > Co jakiś czas tam bywam! :D )
Upał był niesamowity, mimo że i tak zdjęcia robiłyśmy o godzinie 19!
Był to chyba najbardziej gorący dzień tego lata!
Poza tym chciałam tylko wspomnieć, że mam jeszcze trochę zaległych sesji do dodania, natomiast podczas upałów naprawdę brakowało sił na obróbkę zdjęć i montowanie postów. Ale nie martwcie się teraz postaram się wszystko nadrobić :D
:)

8 zdjęcie - popracuj trochę nad czasem naświetlania! :D No chyba że była to Twoja inwencja twórcza i tak miało być:)
OdpowiedzUsuń