mod. Karolina Beksińska & Mateusz Pawlak
Takiej sesji jeszcze u mnie na blogu nie było :)
Mimo późnej godziny, po przestawieniu czasu, gdzie robiło się już ciemno, myślę, że daliśmy radę!
Suknia, świecznik, róża - kilka rekwizytów i trochę charakteryzacji i jest zupełnie coś innego :D
Koniecznie napiszcie, czy się Wam podoba :D
Na koniec życzę Wam miłej zabawy halloweenowej!
Ale zanim to zapraszam do oglądania:
:)







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz