wtorek, 1 grudnia 2015

♥45 || Wielkie odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia!


Dzisiaj 1 grudnia, 24 dni do Wigilii :)
To magiczny czas w roku, na który każdy z nas w głębi serca czeka!

Spędźmy razem te 24 dni, odliczając razem do świąt :)

 Mało okazji jest abyście trochę mnie poznali, dowiedzieli się czegoś ode mnie, więc myślę, że jest to idealny moment :) Postaram się jak najczęściej dodawać posty na bloga, przez właśnie te 24 dni!
 Będzie oczywiście dużo informacji od strony fotograficznej :) Między innymi pokażę Wam jaki mam sprzęt, jak to wszystko się zaczęło, moje kursy, zainteresowania, backstage, świąteczne sesje oraz wiele innych :P Mam nadzieję, że spodoba Wam się coś takiego :)


A teraz zapraszam Was do wzięcia udziału w świątecznym konkursie :)
Do wygrania sesja ze mną, we Włocławku!

Zasady konkursu: Jedyną zasadą w konkursie jest napisanie mi na fanpagu  (link tutaj: https://www.facebook.com/Amatorsko-nie-znaczy-%C5%BAle-146572092217354/) wiadomości - co dla Was najważniejsze jest w święta, za co lubicie ten czas, co według Was jest najbardziej magiczne? :) 

Na Wasze wiadomości czekam do 23 grudnia, 23:59 :)

Ogłoszenie wyników: 24 grudnia, w godzinach popołudniowych :)
Wygrywają 2 osoby (osoba ma prawo zabrać na wygraną sesję koleżankę bądź kolegę)

UWAGA! Konkurs będzie ważny, jeżeli zgłoszą się co najmniej 4 osoby!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz