sobota, 5 grudnia 2015

♥49 || 19 dni do Wigilii!

5 grudnia 2015
(19 dni do Wigilii!)

MÓJ SPRZĘT FOTOGRAFICZNY

W sumie nigdy nie było okazji powiedzieć Wam, czym tak naprawdę robię zdjęcia :)
Przez ostatnie lata mój sprzęt się zmieniał, a dzisiaj właśnie o tym opowiem :D

Moje pierwsze zdjęcia zaczęłam robić małym kompaktem - firmy Samsung, ale niestety nie jestem w stanie teraz powiedzieć jaki był to dokładnie model, ponieważ to było naprawdę bardzo dawno temu :)

Na święta 2012 roku dostałam aparat, również kompaktowy i był to Fujifilm Finepix s2995 :)



Robiłam nim zdjęcia aż do jesieni 2014 roku.
Pierwsze posty na blogu, są właśnie robione tym aparatem :)

Natomiast po założeniu bloga, moje marzenie związane z posiadaniem lustrzanki musiało zostać spełnione :)
Aż w końcu nadszedł ten listopadowy dzień (2014) , kiedy kupiłam swoją pierwszą lustrzankę!
Jest to również aparat, który używam do dzisiaj :)
A mowa tu o Nikonie D70s!
Zakupiłam go używanego, z obiektywem (Nikkor 18-70mm)


W tym roku, w październiku dokupiłam obiektyw, który od zawsze mi się marzył, a jest to Nikkor AF-S 50mm f/1.8G!


I to w sumie wszystkie moje dotychczasowe aparaty :)
W przyszłości marzy mi się jeszcze nowe body!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz