21 grudnia 2015
(3 dni do Wigilii)
W sobotę odbyła się pierwsza Wigilia naszej grupy FOTO5 :)
W dzisiejszym poście opowiem trochę o niej!
Zacznę od tego, że było bardzo miło i wesoło, a dobra atmosfera to podstawa!
Każdy z nas przygotował coś dobrego do jedzenia, była ryba, były pierogi, był barszcz, wszystko tak jak na Wigilię przystało. Po zjedzeniu przepysznej kolacji rozmawialiśmy oczywiście na nasz ulubiony temat oraz przeglądaliśmy różne magazyny i książki o fotografii :) I coś czego nie mogłoby zabraknąć, czyli porobiliśmy trochę zdjęć:
fot. Kinga Sroczyńska
Dodam jeszcze, że dostałam od Ali cudowny prezent, za który jeszcze raz jej bardzo dziękuję :*
A tym podarunkiem była książka pt. "Red Lipstick Monster - tajniki makijażu" oraz czekolada i moje ulubione pierniki robione przez Alę własnoręcznie, nie wiem jak to robi, ale są najpyszniejsze jakie znam!
Wielkimi krokami zbliżamy się do prawdziwej Wigilii, jutro moja szkoła ma Wigilie klasowe. Na koniec przypomnę jeszcze raz o konkursie: (informacje w 1 poście grudniowym)! Zapraszam również na sesje zdjęciowe w przerwie Świątecznej :)



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz