Witam wszystkich w lutym 2016 roku!
W styczniu jak pewnie zauważyliście nie było tutaj ani jednego postu, a wszystko dlatego, ponieważ miałam czyszczony komputer, a potem mały problem z dostaniem się na bloga, ale już wszystko wróciło do normy!
Jestem tutaj i piszę dla Was pierwszego posta w tym roku :)
Oczywiście kilka sesji udało mi się zrobić, które niedługo opublikuję, tutaj mała zapowiedź :
I mam jeszcze do opublikowania dodatkowy post, na który jeszcze trochę musicie poczekać.
We ferie 2016 roku przyszło mieszkać do mnie także nowe Nikonowe BODY.
Także wszystkich chętnych zapraszam na zdjęcia z nową jakością :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz