sobota, 6 lutego 2016

♥68 || Witam w 2016!

Witam wszystkich w lutym 2016 roku!

W styczniu jak pewnie zauważyliście nie było tutaj ani jednego postu, a wszystko dlatego, ponieważ miałam czyszczony komputer, a potem mały problem z dostaniem się na bloga, ale już wszystko wróciło do normy!
Jestem tutaj i piszę dla Was pierwszego posta w tym roku :)
Oczywiście kilka sesji udało mi się zrobić, które niedługo opublikuję, tutaj mała zapowiedź :





I mam jeszcze do opublikowania dodatkowy post, na który jeszcze trochę musicie poczekać.

We ferie 2016 roku przyszło mieszkać do mnie także nowe Nikonowe BODY.
Także wszystkich chętnych zapraszam na zdjęcia z nową jakością :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz