mod. Patrycja Wilczyńska
Dawno nic razem nie tworzyłyśmy, aż w końcu się udało :)
Robiłyśmy zdjęcia w dwóch różnych miejscach.
Ze zdjęć jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że i Wam przypadną one do gustu!
Zapraszam do oglądania:
:)
Śliczne zdjęcia
OdpowiedzUsuń