Od dawien, dawna chciałam założyć jakąś stronkę, na której publikować chciałam swoje zdjęcia.W końcu stwierdziłam, że będzie to blog.
Mam na imię Klaudia i mam 16 lat. Fotografią zaczęłam interesować się w 2012 roku, kiedy moja koleżanka zaczęła przywozić swoją lustrzankę, pokazała mi wtedy jak zrobić kilka zdjęć makro, od tamtej pory zaczęło mi się to podobać i zaczęłam czytać na ten temat oraz uczyć się trochę w praktyce. Aktualnie jestem po jednym, 3-dniowym kursie fotografii. Na kolejne wybieram się chyba we wrześniu. Mam nadzieję, że będę mogła w przyszłości doskonalić swoją pasję. Nie jestem żadnym zawodowcem, nie potrafię jeszcze wiele rzeczy, a o innych zapewne jeszcze nawet nie słyszałam. Są wakacje, ja mam więcej wolnego czasu, dużo pomysłów do zrealizowania, także najwyższy czas zacząć działać, zacząć spełniać swoje marzenia, iść i robić to na co ma się ochotę. Nigdy nikt nie oceniał jeszcze moich prac, także że interesuję się tym już w sumie 2 lata, tak naprawdę nie mam prawie żadnego doświadczenia. Chętnie posłucham rad, co jest źle i co należy poprawić, czasem może bardziej doświadczone osoby mi w czymś pomogą. Na koniec dodam, że nie robię zdjęć lustrzanką, bo niestety jej jeszcze nie mam, ale jak ostatnio powiedział pan, który prowadził nam warsztaty, nie trzeba zaczynać od lustrzanki, czasem wystarczy nawet telefon żeby nauczyć się podstaw, a potem iść dalej. Jeśli będzie wydawać mi się, że jestem gotowa na lustrzankę to dopiero wtedy zdecyduję jaki aparat i jaki obiektyw jest mi potrzebny. Na razie robię zdjęcia koleżankom i kolegom, do czego wystarcza mi mój aparat cyfrowy. Być może ktoś jeszcze byłby chętny wybrać się na wspólne zdjęcia. Jestem osobą bardzo otwartą na nowe znajomości i uwielbiam poznawać nowych ludzi, bo każdy jest wyjątkowy na swój sposób.
Także chętnie pokażę Wam kilka zdjęć mojego autorstwa, z takich moich, małych, amatorskich "sesji":
Które zdjęcia, z której sesji chcielibyście zobaczyć w moim 2 poście na blogu? :)
Jutro i pojutrze mam już zaplanowane 2 sesje, jedna nowa twarz, a jedna już tutaj w tych zdjęciach się pojawiła. Dużo pomysłów, nowych miejsc i rekwizytów :d
Zapraszam do czytania mojego bloga! :*




Może w następnym wpisie dziewczyna w koszuli w kratę z koniem? :)
OdpowiedzUsuńA co do zdjęć są świetne! *.*
OdpowiedzUsuńPoproszę zdjęcia z Guciem :**
OdpowiedzUsuń