Amatorsko nie znaczy źle :)
środa, 30 lipca 2014
Wiktoria&Rózia
Dzisiaj kolejna sesja w stajni :)
Tym razem pozowała nowa osoba i nowy koń.
mod. Wiktoria C. i Rózia
Zapraszam do oglądania! :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz