środa, 30 lipca 2014

Wiktoria&Rózia

Dzisiaj kolejna sesja w stajni :)
Tym razem pozowała nowa osoba i nowy koń.

mod. Wiktoria C. i Rózia

Zapraszam do oglądania! :*

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz