Dzisiaj bardzo długa sesja, chyba moja najdłuższa :)
Moją dzisiejszą modelką miała być tylko Monika, a jednak okazało się, że na zdjęcia dołączy się Iza.
Dodatkowo jako "asysta" wyciągnęłam Patrycję, która też skusiła się na kilka zdjęć.
W końcu dołączyła do nas jeszcze siostra Izy - Karolina.
Także dzisiaj było wesoło, super dzień dziewczyny! :)
Nie zanudzam, zapraszam do oglądania!
mod. Monika W.
mod. Iza N.
mod.Monika W. & Iza N.
mod. Patrycja S. & Iza N.
:3
OdpowiedzUsuńjaki piękny uśmiech ma pierwsza modelka!
OdpowiedzUsuń