Amatorsko nie znaczy źle :)
piątek, 8 sierpnia 2014
Ola&Patrycja
Dzisiaj sesja na bulwarach :)
mod. Aleksandra B.
mod. Patrycja S.
Mam jeszcze troszeczkę czasu w sierpniu na zdjęcia, chętnych serdecznie zapraszam!
Tu można pisać :) -> https://www.facebook.com/klaudia.florianczyk
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz