piątek, 8 sierpnia 2014

Ola&Patrycja

Dzisiaj sesja na bulwarach :)

mod. Aleksandra B.












mod. Patrycja S.












Mam jeszcze troszeczkę czasu w sierpniu na zdjęcia, chętnych serdecznie zapraszam!
Tu można pisać :) -> https://www.facebook.com/klaudia.florianczyk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz