środa, 25 lutego 2015

♥3 || Patrycja

Dzień dobry! :*

Dzisiaj mam Wam do pokazania wczorajsze zdjęcia z Patrycją!
Była to moja pierwsza sesja taneczna :)
Kolejna sesja, która mi się marzyła została zrealizowana! :D
Teraz zostało mi już tylko zaprosić Was gorąco do oglądania!

1 część sesji odbyła się na dworze:



















A 2 część odbyła się w pomieszczeniu ^^ :












1 komentarz:

  1. Swietne zdjecia! Masz wielki talent! Bardzo fajny i ciekawy wpis. Mysle ze bede sledzic teoje wpisy.

    OdpowiedzUsuń