Dzień dobry! :*
Dzisiaj mam Wam do pokazania wczorajsze zdjęcia z Patrycją!
Była to moja pierwsza sesja taneczna :)
Kolejna sesja, która mi się marzyła została zrealizowana! :D
Teraz zostało mi już tylko zaprosić Was gorąco do oglądania!
⚫1 część sesji odbyła się na dworze:
⚫A 2 część odbyła się w pomieszczeniu ^^ :
Swietne zdjecia! Masz wielki talent! Bardzo fajny i ciekawy wpis. Mysle ze bede sledzic teoje wpisy.
OdpowiedzUsuń