Taka piękna pogoda, więc oczywiste, że trzeba było ją wykorzystać!
Sesje osób z pasją, to chyba moje ulubione! :)
Model/ka może wtedy wyrazić w 100 % siebie!
Nie ważne, czy to taniec, śpiew, sport, czy instrument!
Wszystko na swój sposób jest wyjątkowe :*
Wszystkich chętnych z jakąś ciekawą pasją przygarnę chętnie!
No, a teraz zapraszam już tylko do oglądania! :D
<3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz