sobota, 11 kwietnia 2015

♥4 || Marta

Taka piękna pogoda, więc oczywiste, że trzeba było ją wykorzystać!
Sesje osób z pasją, to chyba moje ulubione! :)
Model/ka może wtedy wyrazić w 100 % siebie!
Nie ważne, czy to taniec, śpiew, sport, czy instrument!
Wszystko na swój sposób jest wyjątkowe :*
Wszystkich chętnych z jakąś ciekawą pasją przygarnę chętnie!

No, a teraz zapraszam już tylko do oglądania! :D



















<3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz