Sobota, kolejny piękny dzień na zrobienie ciepłej sesji zdjęciowej! :D
Tym razem Patrycja! :P
Z Patrycją miałam już jedną sesję taneczną na dworcu kolejowym, jeśli nie widzieliście to tutaj macie do niej link: http://amatorskonieznaczyzle.blogspot.com/2015/02/3-patrycja.html :))
Także jak jej jeszcze nie widzieliście to po obejrzeniu tych zdjęć zapraszam na wcześniejszy post!
⚫ Pierwsza część odbyła się przy garażach :)
⚫ A druga część w lesie! :P
<3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz