niedziela, 12 kwietnia 2015

♥5 || Patrycja

Sobota, kolejny piękny dzień na zrobienie ciepłej sesji zdjęciowej! :D
Tym razem Patrycja! :P
Z Patrycją miałam już jedną sesję taneczną na dworcu kolejowym, jeśli nie widzieliście to tutaj macie do niej link: http://amatorskonieznaczyzle.blogspot.com/2015/02/3-patrycja.html :))
Także jak jej jeszcze nie widzieliście to po obejrzeniu tych zdjęć zapraszam na wcześniejszy post!

 Pierwsza część odbyła się przy garażach :)












  A druga część w lesie! :P

















<3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz