poniedziałek, 13 kwietnia 2015

♥6 || Patrycja&Paula&Angelika

Niedziela również okazała się prześlicznym, słonecznym dniem do wykorzystania! :D
Tym razem sesja typowo przyjacielska! :)
Mam nadzieję, że efekty sesji Wam się spodobają ;P
Na końcu dodam kilka backstage'owych zdjęć.

Zapraszam do oglądania! :D
















BACKSTAGE




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz