czwartek, 2 lipca 2015

♥11 || Wiktoria

mod.WIKTORIA CISZEK

Zdjęcia z Wiktorią zrobiłyśmy już dość dawno temu, ale każdy z nas wie jak wygląda czerwiec nastolatka.
Wyciąganie ocen, wagary i te sprawy :)
Ale wracam do Was już na bloga z dużą porcją zdjęć, już mam 4 sesje do opublikowania, z czego 1 muszę rozdzielić na 2 części, więc 5 postów teraz w najbliższym czasie się powinno pojawić, jak tylko wyrobię się z obróbką, noce są długie :D

Nie zanudzam,
standardowo,
Zapraszam ciepło do oglądania! :*






:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz