mod.NIKOLA ZIELIŃSKA
Zdjęcia z Nikolą zrobiłyśmy w sumie w 3 miejscach :)
U mnie ostatnio powiało pustkami, więc nie wybiorę tylko kilku zdjęć z całej sesji,
tylko rozłożę te zdjęcia na kilka postów :P
Co jest chyba dużym + , bo częściej będzie nowy wpis na blogu!
Zapraszam do oglądania :*
<3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz