Amatorsko nie znaczy źle :)
środa, 15 lipca 2015
♥16 || Nikola cz.2
mod. NIKOLA ZIELIŃKA
Część 2 sesji z Nikolą :D
Zapraszam do oglądania :*
<3
1 komentarz:
Natt
23 lipca 2015 10:13
zdjęcia ciekawe tylko tło nie specjalnie mi się podoba, samochody rozpraszają uwagę od modelki :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
zdjęcia ciekawe tylko tło nie specjalnie mi się podoba, samochody rozpraszają uwagę od modelki :)
OdpowiedzUsuń