mod. MARTA DUDZIAK
Z Martą też miałyśmy już 1 sesję w kwietniu :)
Ten pomysł zaplanowałyśmy już z dobre 3 miesiące temu, ale czekałyśmy na lato, kiedy woda mogłaby być już ciepła, co nie do końca nam wyszło, bo Marta i tak trochę zmarzła :D ale była bardzo bardzo dzielna :P
Tą sesję będę długo wspominać, bo miałyśmy naprawdę ciekawe przygody :)
Dziękujemy Natalii za pomoc :* !
Nie przedłużając, zapraszam do oglądania :*
Rośnie mi tu moja mała modelka :*
:D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz