czwartek, 16 lipca 2015

♥17 || Marta

mod. MARTA DUDZIAK

Z Martą też miałyśmy już 1 sesję w kwietniu :)
Ten pomysł zaplanowałyśmy już z dobre 3 miesiące temu, ale czekałyśmy na lato, kiedy woda mogłaby być już ciepła, co nie do końca nam wyszło, bo Marta i tak trochę zmarzła :D ale była bardzo bardzo dzielna :P
Tą sesję będę długo wspominać, bo miałyśmy naprawdę ciekawe przygody :)
Dziękujemy Natalii za pomoc :* !


Nie przedłużając, zapraszam do oglądania :*











Rośnie mi tu moja mała modelka :*


:D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz