czwartek, 23 lipca 2015

♥20 || Patrycja cz.2

mod. PATRYCJA WILCZYŃSKA
Część 2 z przystani i bulwarów :D
Do niedzieli postaram się dodać jeszcze kilka postów, więc wybiorę moim zdaniem najciekawsze i będzie jeszcze tutaj trochę nowości! :)
Później wyjeżdżam w 2 bardzo fajne mam nadzieję miejsca do sfotografowania, więc mam nadzieję, że uda zrobić mi się coś fajnego i pokazać Wam gdzie byłam ;P
Potem wrócę i zostaje mi pół sierpnia wakacji, pomysłów tak dużo, a tak mało czasu :( !!

Nie przedłużając,
Zapraszam do oglądania :*








:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz