piątek, 24 lipca 2015

♥22 || Julia&Patrycja cz.1

mod. JULIA BALCERZAK & PATRYCJA WILCZYŃSKA

Pierwsza moja sesja taneczna w duecie :)
Jednak sesja z 2 tancerkami to nie takie łatwe zadanie jakby mogło się wydawać ;d
Ale mam nadzieję, że mimo wszystko dałyśmy radę!

Tę sesję też podzielę na 2 części :)
1 część jest wykonana na bulwarach, 2 natomiast na 3 maja :P
Wyczekujcie nowych postów, do niedzieli (jeżeli mi się uda) będzie ich naprawdę sporo :D

Zapraszam do oglądania :*
















<3

2 komentarze:

  1. Twojego bloga przeglądam prawie codziennie i zachwycam sie zdjeciami. Naprawde piękne c:

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jejj, to bardzo miłe co napisałaś :) Dziękuję!

      Usuń