mod. JULIA BALCERZAK & PATRYCJA WILCZYŃSKA
Pierwsza moja sesja taneczna w duecie :)
Jednak sesja z 2 tancerkami to nie takie łatwe zadanie jakby mogło się wydawać ;d
Ale mam nadzieję, że mimo wszystko dałyśmy radę!
Tę sesję też podzielę na 2 części :)
1 część jest wykonana na bulwarach, 2 natomiast na 3 maja :P
Wyczekujcie nowych postów, do niedzieli (jeżeli mi się uda) będzie ich naprawdę sporo :D
Zapraszam do oglądania :*
<3
Twojego bloga przeglądam prawie codziennie i zachwycam sie zdjeciami. Naprawde piękne c:
OdpowiedzUsuńJejj, to bardzo miłe co napisałaś :) Dziękuję!
Usuń