Robisz naprawdę ładne zdjęcia :) Co byś powiedziała, żebym ci pomogła trochę z wyglądem twojego bloga? Zdjęcia są trochę małe, a gdyby je przedstawić w dużym formacie cała strona by wyglądała od razu lepiej. Zajmuję się wyglądami blogów więc bym ci mogła pomóc :) Jeśli jesteś zainteresowana to napisz na mój e-mail: 10060@wp.pl
Robisz naprawdę ładne zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńCo byś powiedziała, żebym ci pomogła trochę z wyglądem twojego bloga? Zdjęcia są trochę małe, a gdyby je przedstawić w dużym formacie cała strona by wyglądała od razu lepiej. Zajmuję się wyglądami blogów więc bym ci mogła pomóc :)
Jeśli jesteś zainteresowana to napisz na mój e-mail: 10060@wp.pl