niedziela, 26 lipca 2015

♥26 || Klaudia cz.1 & cz.2

mod. KLAUDIA RYBACKA
kolejna świetna tancerka, którą miałam okazję poznać :P

Mam nadzieję, że nie nudzą Wam się sesje taneczne, bo mi wręcz przeciwnie coraz bardziej się podobają!

Zapraszam do oglądania :*

Część 1 w lesie :D







+parasolka







i Część 2!






<3


tak więc to ostatni wpis w lipcu, ja z Wami żegnam się na tydzień!
Mam dużo planów na tego bloga, mnóstwo nowych pomysłów na zdjęcia :)
Bądźcie cierpliwi w czekaniu na efekty!
A jeżeli macie ochotę ze mną zacząć współpracę to serdecznie zapraszam do pisania na fanpage'u! Odpowiadam na każdą wiadomość :)
WŁOCŁAWEK - czekam! :p 

1 komentarz:

  1. Trzecie od końca zdjęcie najlepsze! :) Moim zdaniem oczywiście ;)

    OdpowiedzUsuń