piątek, 7 sierpnia 2015

♥28 || Natalia

mod. NATALIA SŁOWIŃSKA
nowa twarz na moim blogu :)

Z Natalią umawiałyśmy się już bardzo długo na zdjęcia, aż w końcu wypaliło! :P
Była to moja 1 sesja po przyjeździe do Włocławka, czyli pierwsza sierpniowa!

Upał niesamowity, ale dałyśmy radę :)

Zapraszam do oglądania :*













:*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz