mod. NATALIA SŁOWIŃSKA
nowa twarz na moim blogu :)
Z Natalią umawiałyśmy się już bardzo długo na zdjęcia, aż w końcu wypaliło! :P
Była to moja 1 sesja po przyjeździe do Włocławka, czyli pierwsza sierpniowa!
Upał niesamowity, ale dałyśmy radę :)
Zapraszam do oglądania :*
:*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz