mod. MARTYNA SKURTYS
To ktoś nowy na moim blogu :)
Sesje zrobiłyśmy po rozpoczęciu roku szkolnego, pogoda była identyczna jak i dzisiaj, 30 stopni :D
Tym razem portretowa sesja, mam nadzieję, że Wam się spodoba!
Zapraszam do oglądania :*
:)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz