czwartek, 17 września 2015

♥36 || Martyna

mod. MARTYNA SKURTYS

To ktoś nowy na moim blogu :)
Sesje zrobiłyśmy po rozpoczęciu roku szkolnego, pogoda była identyczna jak i dzisiaj, 30 stopni :D
Tym razem portretowa sesja, mam nadzieję, że Wam się spodoba!

Zapraszam do oglądania :*











:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz