piątek, 18 września 2015

♥37 || Wyjazd w Góry!

Te zdjęcia leżały na moim pulpicie już miesiąc :p
W końcu przyszła kolej na nie :)

Tak więc, zapraszam na wycieczkę po Karkonoszach!

Zapraszam do oglądania ;*


Na sam początek piękna tęcza po burzy, którą podziwiałam z domku w Szklarskiej Porębie! ;) 



Następnie coś co bardzo mi się spodobało, szachy w dużej wersji, również w Szklarskiej Porębie :)


 Następnie Karpacz :)


 i droga na Świątynie Wang!




Oraz sama Świątynia!





oraz piękne widoki z drogi powrotnej :)



Hala Szrenicka!


a na sam koniec coś pięknego!


Kolorowe jeziorka, tutaj pokażę Wam najpiękniejsze - turkusowe :D





:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz