Te zdjęcia leżały na moim pulpicie już miesiąc :p
W końcu przyszła kolej na nie :)
Tak więc, zapraszam na wycieczkę po Karkonoszach!
Zapraszam do oglądania ;*
Na sam początek piękna tęcza po burzy, którą podziwiałam z domku w Szklarskiej Porębie! ;)
Następnie coś co bardzo mi się spodobało, szachy w dużej wersji, również w Szklarskiej Porębie :)
Następnie Karpacz :)
i droga na Świątynie Wang!
Oraz sama Świątynia!
oraz piękne widoki z drogi powrotnej :)
Hala Szrenicka!
a na sam koniec coś pięknego!
Kolorowe jeziorka, tutaj pokażę Wam najpiękniejsze - turkusowe :D
:)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz