wtorek, 8 grudnia 2015

♥52 || 16 dni do Wigilii!

8 grudnia 2015
(16 dni do Wigilii!)

Moja przygoda z fotografią ;)
Jak się ona zaczęła?

Na ten temat już wspominałam kilka słów w moim pierwszym poście na tym blogu :)
Natomiast od tamtego czasu przybyło Was tu sporo, więc może napiszę jeszcze raz!
Nie od dziś wiadomo, że jazda konna skradła moje serce od najmłodszych lat i właśnie dzięki tej pasji zaczęłam się interesować fotografią :)
Jeszcze jako dziewczynka z klasy podstawowej oglądając zawody jeździeckie, zauważałam starsze koleżanki z wielkimi , ciężkimi aparatami, a potem oglądałam ich prace w internecie! Byłam zachwycona, lecz jeszcze wtedy miałam tylko mały kompakt w ręku, marzyłam że i ja kiedyś zrobię równie piękne zdjęcia :)
Kilka lat potem kiedy zrobiłam się starsza, bliższe mi koleżanki zaczęły posiadać lustrzanki i dawały mi porobić zdjęcia, moje zainteresowanie fotografią rosło :D
Robiłam wiele zdjęć dla siebie, dla moich koleżanek i kolegów oraz rodziny.
Niektóre osoby namawiały mnie, abym zaczęła publikować swoje zdjęcia.
W końcu po długim zastanawianiu się (tak czy nie) założyłam bloga!
Uzbierałam pieniążki na własną lustrzankę,
a w tym roku zakupiłam nowy obiektyw, o czym już wiecie!
I tak naprawdę jestem teraz tutaj i piszę do Was!
Co będzie dalej? Czas pokaże!

A na koniec chciałabym pokazać Wam kilka moich pierwszych prac, które właśnie zostały zrobione w stadninie:





 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz