9 grudnia 2015
(15 dni do Wigilii!)
Dzisiaj pokażę Wam 3 moje ulubione, darmowe programy do obróbki zdjęć, które każdy z Was może pobrać na swój komputer, oprócz jednego, ponieważ jest on internetowy!
Pierwszym z nich jest mój ulubiony, o którym już wspominałam, czyli jest to:
PHOTOSCAPE
Łatwy w obsłudze, używam go od początku swojej przygody z fotografią, znam wszystkie jego opcje na pamięć i jest to duże ułatwienie, bo już oglądając zdjęcie tuż po jego zrobieniu wiem, których opcji będę chciała użyć :) Polecam go wszystkim początkującym oraz amatorom, którzy chcą poprawić wygląd zdjęcia nawet na swojego facebook'a!
W tym poście ( http://amatorskonieznaczyzle.blogspot.com/2015/08/27-1-urodziny-jak-przerabiam-zdjecia.html ) pokazałam jak na kilka sposobów można przerobić zdjęcie właśnie w tym programie!
Drugim moim ulubionym programem jest strona internetowa picmonkey.com
Bardzo lubię ten program, ma kilka płatnych opcji, natomiast te bezpłatne też są świetne!
Również bardzo polecam go amatorom, ponieważ są już tam gotowe opcje, podobnie jak na instagramie :)
A trzecim programem, który Wam polecę jest GIMP
Jestem w trakcie rozgryzania wszystkich opcji, ale póki co jestem z niego zadowolona!
Kilka moich znajomych, którzy również interesują się fotografią mi go polecało, więc zobaczymy co będzie dalej :)
Jak dla mnie jest on bardziej skomplikowany, od tych poprzednich programów, o których Wam powiedziałam! Ale w nim także można przerobić pięknie zdjęcie :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz