12 grudnia 2015
(12 dni do Wigilii!)
Kilka postów wstecz powiedziałam, że opowiem Wam na jakie warsztaty ja uczęszczałam :) więc dzisiaj właśnie taki post!
Mój pierwszy kurs fotograficzny odbył się w lipcu 2014, w moim mieście, w Browarze B.
Były to 3-dniowe zajęcia po ok. 4 godziny. Pamiętam, że dowiedziałam się na nich jak powstawały pierwsze zdjęcia, pierwsze odbitki, co to ISO, przysłona i czas naświetlania oraz jak wyglądały pierwsze modele aparatów. Poznałam również kilka obiektywów, między innymi "rybie oko".
Nauka polegała bardziej na praktyce, więc stąd oto takie zdjęcia :)
Drugimi warsztatami, w których brałam udział były zajęcia również w Browarze B.
Odbywały się one przez prawie 2 miesiące, co tydzień po 2 godziny.
Na tym kursie nauczyłam się najwięcej :)
Każde zajęcia były na inny temat, z tego co pamiętam to były lekcje o lampach, obiektywach, statywach, podstawowych ustawieniach (ISO, przysłona, czas), obróbce zdjęć oraz wielu innych drobiazgach. Pamiętam też zajęcia gdzie omawialiśmy histogramy. Były to bardzo przydatne i interesujące warsztaty, chętnie wybrałabym się na takie jeszcze raz :D
A tu kilka zdjęć, z nich:
A trzecim kursem, na który uczęszczałam były właśnie wakacyjne, piątkowe fotospacery :)
Na nich głownie wymienialiśmy się swoimi doświadczeniami i spacerowaliśmy.
Co tydzień robiliśmy zdjęcia na inny temat , fotografując nasze miasto!
Były to najfajniejsze warsztaty, na których byłam, było na nich bardzo wesoło! <3
Zdjęcia, które zrobiłam na tych warsztatach możecie zobaczyć tutaj: http://amatorskonieznaczyzle.blogspot.com/2015/12/51-17-dni-do-wigilii.html
A tutaj możecie zobaczyć mnie ;p :
fot. Alicja Wiśniewska, Łukasz Turski, Natalia Konopka, Andrzej Morawski, Maja, Kinga Sroczyńska













Brak komentarzy:
Prześlij komentarz