niedziela, 13 grudnia 2015

♥57 || 11 dni do Wigilii!

13 grudnia 2015
(11 dni do Wigilii!)

Dzisiejszym tematem postu będą " + " i " - " prowadzenia bloga!

Ja sama bardzo długo wahałam się czy założyć bloga, czy też nie. Moje zastanowienia trwały aż cały rok. Na pomysł prowadzenia takiego bloga wpadłam we wakacje 2013 roku, a swój pierwszy wpis dodałam w lipcu 2014. Nie wiedziałam czy podziałam wszystkim obowiązkom, które są właśnie z tym związane. W końcu we wakacje 2014, kiedy miałam dużo wolnego czasu postanowiłam się tym zająć. Dzisiaj bardzo cieszę się, że to zrobiłam, a największym plusem w tym wszystkim jest to, że poznałam wielu wspaniałych i uzdolnionych ludzi. Mam na myśli tu moich modeli, moje modelki, koleżanki i kolegów z warsztatów oraz wykładowców. Dobrze jest mieć z kim dzielić swoją pasję. Zawsze można wtedy wymieniać się swoimi doświadczeniami, pomagać sobie oraz się wspierać, a wsparcie również jest bardzo ważne.
Oczywiście także bardzo cieszy mnie coraz większa liczba wyświetleń i polubień na blogu oraz fanpage'u. Bardzo motywuje to do działania, do pisania postów oraz realizowania nowych pomysłów na sesje! W ostatnim czasie mało nowych sesji, ale niestety pogoda jest bardzo brzydka, jak widać za oknem, cały czas pada i mocno wieje. Miejmy nadzieję, że nie długo będzie trochę ładniej i nadrobię zaległości.
Jednakże są też minusy! Dla mnie największą przeszkodą jest systematyczność. Nie jest to niestety moja dobra strona. Natomiast postawiłam sobie wyzwanie właśnie w nowej serii na blogu, którą teraz macie przyjemność czytać, a są to codzienne posty w grudniu, jako odliczanie do Wigilii! Jednak nie tylko to jest "-" . Prowadzenie takiego typu bloga wymaga również dużo pracy, która czasami zajmuje bardzo dużo czasu. Każde zdjęcie musi być przerobione i dopracowane (oczywiście w miarę moich możliwości). Staram się, żeby było ciekawie, żeby moi czytelnicy chcieli wyczekiwać nowych postów.
Mimo wszystkim przeciwnościom losu sądzę, że warto dążyć do spełnienia swoich marzeń i jeżeli naprawdę chcemy się tym zająć to damy radę! Dla chcącego nic trudnego :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz