Dzisiaj kolejny post z podopiecznymi schroniska dla zwierząt we Włocławku :)
Wszystkie z nich czekają na kochające, pełne ciepła domy!
Dodatkowo zapraszam wszystkich z okolicy na drzwi otwarte, z okazji rozpoczęcia wiosny!
Odbędą się one jutro (20 marca 2016r.)
Będzie możliwość zabrania psiaka na spacer, a kto wie, może ktoś z was wróci ze zwierzakiem do domu?
Zachęcam i gorąco zapraszam do obejrzenia psiaków:
1. MAMBA
Mamba to średnia, czarna sunia z białym krawatem. Ma około 8 miesięcy. Uwielbia się bawić zwłaszcza z innymi psiakami. Na początku spaceru lekko ciągnie, ale to przez nadmiar szczenięcej energii. To, że jest przeurocza nie muszę pisać :) Została przywieziona do schroniska 4 lutego 2016r. Natomiast nie miała do tej pory szczęścia. W poprzednim domu była bita i głodzona.
ZDROWIE: wysterylizowana, zaszczepiona
Ciapek to średni, czarno-siwy podpalany, szorstkowłosy psiak. Do schroniska został przywieziony 8 lutego 2016 roku. On również nie miał szczęścia do ludzi. Jego właścicielami byli ludzie całkowicie niezaradni życiowo. Piesek był tak chudziutki, wystraszony i zapchlony, że stracił sierść. Zaprzyjaźnione dziewczyny szukały dla pieska pomocy, niestety nie udało się. Ciapek - wtedy jeszcze jako Pimpuś trafił do schroniska. Tutaj przynajmniej codziennie ma jedzenie, ciepło oraz opiekę lekarską. Mimo iż Ciapek nie miał w poprzednim domu dobrze, to przez pierwsze 2 tygodnie bardzo głośno płakał za domem, który niestety już go nie chciał. Tulił się do wolontariuszy którzy przychodzili ukoić jego ból. Piesek odizolowany od właścicieli, okazał się bardzo fajnym zwierzakiem. Dzisiaj wolontariusze uwielbiają chodzić z nim na spacery. Ciapek to ogromny łakomczuch, uwielbia przekąski i skakać wysoko po jedzenie. Jest bardzo energiczny, ładnie chodzi na smyczy, ale lubi także trochę się ciągnąć. To bardzo wesoły i wdzięczny psiak!
ZDROWIE: wykastrowany, zaszczepiony
Glutek to nieduży, czarno-siwy, lekko szorstkowłosy oraz bardzo mądry psiak! Ma około 3 lat. Trafił do schroniska prawie cały
łysy (obecnie ładnie odrósł) 18 września 2015r. Jest on wulkanem energii! Jest bardzo skoczny, chętny do zabawy oraz do nauki różnych komend, a także bardzo towarzyski chociaż nie od razu ufa - tego
nauczyło go już życie.
ZDROWIE: wykastrowany, zaszczepiony
Na stronie schroniska można zobaczyć jak wyglądał wcześniej:
http://www.schronisko-wloclawek.pl/1770/ogl.htm
4. BLACKY
Blacky to bardzo wesoły, wiecznie uśmiechnięty i energiczny piesek. Sięga do kolana. Ma piękną, czarną sierść i urokliwy biały krawat. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Na spacerach lekko
ciągnie, ale wynika to z tego, że w schronisku brakuje mu ruchu. Jest idealnym kompanem do biegania po lesie, a kto wie.. może nawet do uprawianie psich sportów.. więc preferowany byłby dla niego dom aktywny. Z innymi psami nie ma problemu, z dziećmi tym bardziej. Został podrzucony do schroniska 2 sierpnia 2014r.
ZDROWIE: wykastrowany, zaszczepiony
Pręguska to średniej
wielkości suczka, maści brązowej pręgowanej. Psina ma około 5-6 lat.
Sunia jest bardzo ostrożna w kontaktach z człowiekiem, nie lubi gwałtownych ruchów, jednak kiedy już zaufa
człowiekowi staje się bardzo kontaktowa i przyjacielska. Ładnie chodzi na smyczy, przy nodze - nie ciągnie się, jest bardzo delikatna. Z innymi psami
dogaduje się bez problemu.
ZDROWIE: wysterylizowana, zaszczepiona
W razie pytań pisać śmiało!
(https://www.facebook.com/Amatorsko-nie-znaczy-%C5%BAle-146572092217354/?fref=ts)





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz