piątek, 19 lutego 2016

♥71 || KTO POKOCHA?

ADOPTUJ PRZYJACIELA ZE SCHRONISKA!

Nie od dziś wiadomo, że los zwierząt nigdy nie był mi obojętny.
Ostatnio zostałam wolontariuszką w schronisku dla zwierząt w moim mieście, 
gdzie poznałam wiele pięknych modeli i modelek, których chciałabym Wam teraz przedstawić :)
Wszystkie pieski, które Wam dzisiaj pokażę mają ogromne serce i pragną ciepłego, kochającego domu!

1. BEZIK

 
 
Bezik to 7-letni, przepiękny, uroczy, średniej wielkości psiak, o kremowej sierści. Jest bardzo spokojny na spacerach, ale czasem lubi też pobiegać. Smakują mu przeróżne przekąski, a głaskanie i przytulanie uwielbia. Bez żadnego problemu można mu założyć obrożę, bo nie skacze, tylko grzecznie czeka!

ZDROWIE: zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, ma chore uszy (jest w trakcie leczenia)

2. CZARNY
 

Czarny - po prostu czarny, tak nazwali go pracownicy schroniska. 7-letni psiak o średnim wzroście, który w schronisku czeka już bardzo długo, bo do schroniska trafił w styczniu 2011 roku. Jest to pies z ładną czarną pofalowaną sierścią średniej długości. Jest psem bezproblemowym. Gdy znajdzie kochających ludzi odwdzięczy się na pewno pilnując bezpieczeństwa domowego ogniska, dobrze stróżuje i sygnalizuje nieproszonych gości głośnym szczekaniem. Lubi spędzać czas na powietrzu, potrafi chodzić na smyczy. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i do innych psów.
 ZDROWIE: po zabiegu kastracji, odrobaczony i zaszczepiony przeciw wściekliźnie.


 

Gracja i Czarny :)

3. POLA




Pola to średnia suczka z krótką czarną sierścią. Ma około 3 lat, sympatyczna i bardzo przyjazna, niesamowicie wesoła i zawsze skora do zabawy. Bardzo lubi spacery i grzecznie chodzi na smyczy. Toleruje inne psy. Nie wykazuje żadnych oznak agresji w stosunku do ludzi. W schronisku przebywa od maja 2015 roku.  
ZDROWIE : po zabiegu sterylizacji, jest odrobaczona, zaszczepiona przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym.


Ja i Pola :)
fot. Gracja Niedziółka

 

Gracja i Pola :)


Jak widać psinka uwielbia zabawę :)
Na zdjęciu Gracja i Pola :D

 

4. KUSY





Kusy to czarny, o średnim wzroście, bardzo spokojny i zrównoważony psiak. Ma około 8 lat, a w schronisku jest aż od 2010 roku. Niestety nie znamy jego historii, ale to wspaniały, o wielkim sercu zwierzak. Bezproblemowo jedzie samochodem oraz ładnie chodzi na smyczy. Raczej nie interesują go inne psy, a do ludzi nie budzi żadnej agresji. Lubi głaskanie i ładnie podaje łapkę. Czeka już tak długo ... na swój wymarzony, ciepły dom.
ZDROWIE: po zabiegu kastracji, odrobaczony i zaszczepiony przeciw wściekliźnie.

 

Gracja i Kusy :)

  
Ja i Kusy :)
fot. Gracja Niedziółka
 

5. POLA

 

 

Pola? Tak druga Pola :) Trafiła do schroniska w listopadzie 2015 roku. Żal było patrzeć na te przerażone maleństwo. Mała patrzyła tylko w ścianę i nieruchomiała pod dotykiem. Obecnie znajduje się w domu tymczasowym, gdzie pięknie rozkwitła. Jest już całkowicie gotowa do adopcji. Polusia jest maleńka, ok. 6 kg. Ma mniej więcej 1,5 roku. Bardzo kocha ludzi, uwielbia zabawę z dziećmi. Dobrze czuje się w towarzystwie innych piesków. To taka kochana iskierka. W domu grzeczna, uwielbia siedzieć na kolanach lub pod stołem, byle blisko człowieka. Utrzymuje czystość w domu, nie niszczy przedmiotów.
ZDROWIE: zaszczepiona, wysterylizowana.

 

Marysia i Pola :)

6. MELA


  Mela to duża suczka o pięknym umaszczeniu z ciemną maską i sierścią średniej długości. Ma około 8 lat, ale jej kondycji nie powstydził by się nawet młody psiak. Jest bardzo towarzyska i przyjaźnie nastawiona do ludzi. Do innych psów trochę mniej przyjaźnie, ale nie do wszystkich. Ładnie chodzi na smyczy, lubi spacery. Jest zrównoważona i spokojna, nie wykazuje żadnych oznak agresji. Tak jak widać po budowie, lubi jeść i nie jest wybredna. Do schroniska trafiła w grudniu 2015 roku. Została znaleziona na tamie, gdzie ktoś ją przywiązał do drzewa sznurem. Zasługuje na własny kąt u człowieka, który ją polubi i otoczy opieką.

ZDROWIE: po zabiegu sterylizacji, jest odrobaczona, zaszczepiona przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym.

______________________________________________________________________

Oczywiście to tylko kilka podopiecznych Włocławskiego schroniska dla zwierząt.
Wiele, wiele więcej czeka ich właśnie w wyżej wymienionym miejscu :(
A teraz chciałabym Was bardzo gorąco zachęcić do adopcji zwierzaków, odwiedzania ich w schronisku, np. podczas Drzwi Otwartych, różnych imprez, a także do brania udziału w różnych akacjach, np. teraz trwa pt. PODARUJ KAFELKA DLA KUNDELKA (szczegóły: https://www.facebook.com/events/1681434428801293/)
I naturalnie do udostępnienia tego postu! 
Kto wie, być może ktoś z Was zakocha się w którymś z tych piesków?

FACEBOOK SCHRONISKA:
 https://www.facebook.com/schroniskoWloclawek/?fref=ts
STRONA INTERNETOWA SCHRONISKA:
 http://www.schronisko-wloclawek.pl/

MÓJ FANPAGE:
https://www.facebook.com/Amatorsko-nie-znaczy-%C5%BAle-146572092217354/?ref=ts&fref=ts
(W razie jakiś pytań, śmiało pisać!)

a,więc...
<3 NIE KUPUJ, ADOPTUJ <3

1 komentarz:

  1. Świetne zdjęcia oraz idea postu ;) Sama wraz z chłopakiem w walentynki byłam wyjść z psiakami. Pod opiekę trafił nam się Bezik, który jest niezwykłym psem. Widać, że dla przyszłej, kochającej rodziny będzie bardzo oddany.

    Pozdrawiam Wiktoria!

    OdpowiedzUsuń