To już 3 taki post na moim blogu, w którym przedstawiam Wam podopiecznych schroniska dla zwierząt we Włocławku :) Skoro wiecie już jak to wygląda, przejdę od razu do przedstawienia Wam psiaków do adopcji na dzień dzisiejszy :) Dodam tylko, że psiaki z poprzednich postów, takie jak: Mamba, Ciapek, Blacky, Czarny i Kusy znalazły już nowe, pełne ciepła i miłości domy <3
1. LEA
Lea to piękna, wielka bernardynka, której nie da się nie kochać. Choć do innych zwierząt nie jest przyjazna, nadrabia to swoją miłością do człowieka. Pomimo tego co przeszła- ona nadal jest bardzo wdzięczną suczką. Gdy wystawisz do niej rękę nie ucieknie, nie ugryzie, lecz spokojnie położy się na grzbiecie, aby głaskać ją w nieskończoność. Bardzo lubi czesanie i świetnie radzi sobie na smyczy. Jej duże gabaryty nie wykluczają wątłego właściciela. Nie ciągnie na spacerach ani trochę. Wystarczy dać jej tylko dom i miłość.
Na zdjęciu: Michał i Lea :)
2. MAX
Max to jeden z moich schroniskowych ulubieńców <3 Jest to duży czarno-beżowy psiak. Nie znamy jego historii, ale przybył do
nas z dużą raną na szyi od wrośniętej obroży. Max jest spokojnym i
cierpliwym psiakiem. Jest dość powolny, przytulaśny. Nie ciągnie na
smyczy, pięknie chodzi przy nodze. Bardzo lgnie do człowieka, który jest
dla niego całym światem. Kompletnie nie interesują go inne psy, żyje z nimi w zgodzie. W indeksie schroniska znajduje się pod numerem 9945/59/16.
Jak widać Max nie ma nawet zdjęcia sam, nie da się go nie przytulać! <3
Widać, że nie tylko mój ulubieniec.. :D
Na zdjęciu Natalia i Max :)
3. WITCHER
Witcher to nieśmiały, ale bardzo przyjazny pies lubi spokojne pieszczoty, długie i energiczne spacery, jest bardzo posłuszny siada na komendę, ładnie chodzi na smyczy, niektóre psy toleruje inne nie zawsze. Jego groźny wygląd to tylko pozory. Tak naprawdę jest bardzo łagodnym psiakiem, lecz nie każdy musi o tym wiedzieć i w takich sytuacjach właśnie obroni twojej posesji. Kiedyś był bardzo chudy i smutny, zawiedziony życiem. Teraz to wspaniały kompan długich spacerów w głąb lasu. Trafił do schroniska 25.06.2015 jego indeks to 9679/164/15.
4. KRECIK
Krecik to mały, czarny psiak. Spędził w schronisku zdecydowanie za dużo czasu. Choć może nie grzeszy już młodością, to energii ma na prawdę bardzo dużo. To bardzo wesoły psiak, który uwielbia spacery. Bardzo lubi także przygarniać do siebie młodszą krew na wychowanie. Nie ma problemu z akceptacją innych zwierząt. Jego smutne oczka, aż proszą się o kochający dom. Może to ty właśnie przytulisz go do swojego serca?
Witcher to nieśmiały, ale bardzo przyjazny pies lubi spokojne pieszczoty, długie i energiczne spacery, jest bardzo posłuszny siada na komendę, ładnie chodzi na smyczy, niektóre psy toleruje inne nie zawsze. Jego groźny wygląd to tylko pozory. Tak naprawdę jest bardzo łagodnym psiakiem, lecz nie każdy musi o tym wiedzieć i w takich sytuacjach właśnie obroni twojej posesji. Kiedyś był bardzo chudy i smutny, zawiedziony życiem. Teraz to wspaniały kompan długich spacerów w głąb lasu. Trafił do schroniska 25.06.2015 jego indeks to 9679/164/15.
4. KRECIK
Krecik to mały, czarny psiak. Spędził w schronisku zdecydowanie za dużo czasu. Choć może nie grzeszy już młodością, to energii ma na prawdę bardzo dużo. To bardzo wesoły psiak, który uwielbia spacery. Bardzo lubi także przygarniać do siebie młodszą krew na wychowanie. Nie ma problemu z akceptacją innych zwierząt. Jego smutne oczka, aż proszą się o kochający dom. Może to ty właśnie przytulisz go do swojego serca?
5. OBAŁEK (OBI)
Obi to na pozór zwyczajny pies. Ale jest to pies niezwykły, o wielkim psim sercu. Całe dotychczasowe życie spędził na łańcuchu, w końcu ktoś go porzucił. A on ma nadal tyle ciepła i miłości dla ludzi! Fantastycznie umaszczony, spokojny, cieplutki. Będzie ozdobą kanapy. Będzie ci towarzyszył wszędzie gdzie będziesz chciał. Obi czeka na Ciebie cierpliwie. Spraw by czekał jak najkrócej.
Na zdjęciu pani Kinga i Obi :)
Na zdjęciu Gracja i Obi :)

Prawie wszystkie psiaki z tego wpisu znalazły domy.
OdpowiedzUsuńTylko Obi nadal odsiaduje kare nie wiadomo za co. Dbajcie o niego. Bardzo proszę.