ADOPTUJ
PRZYJACIELA ZE SCHRONISKA!
Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić
kolejnych podopiecznych schroniska dla zwierząt we Włocławku :)
Wszystkie psiaki, które Wam teraz pokażę
szukają miłości i pełnego ciepła domu!
Niżej czekają na Was zdjęcia i opisy, gorąco
zachęcam do przeczytania.
1. TASIA
http://www.schronisko-wloclawek.pl/2410/ogl.htm
Młoda, duża, o brązowych oczach suczka.
Pięknie umaszczona z bardzo miłą sierścią w dotyku. Jest bardzo wesołym,
chętnym do zabawy i spacerów psem. Grzecznie i ładnie spaceruje na smyczy.
Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, nie wykazuje wobec nich żadnej
agresji. Natomiast jeszcze bardziej kocha człowieka i to jego bliskiego
kontaktu brakuje jej najbardziej w schronisku. Bardzo charakterystyczne w jej
zachowaniu jest przytulanie się do człowieka. Najlepszym rozwiązaniem dla Tasii
byłby przytulny dom i kanapa. Tasia jest wysterylizowana, zaczipowana,
zaszczepiona przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym. W indeksie schroniska
znajduje się pod numerem 10209/323/16.
2. ŁATEK
http://www.schronisko-wloclawek.pl/2426/ogl.htm
Imię mówi samo za siebie, psiak w czarno-białe łatki. Mały z brązowymi oczami. Bardzo spokojny i delikatny, grzecznie spaceruje na smyczy, nie ciągnie ani nie wyrywa się. Nie wykazuje żadnej agresji wobec zwierząt i ludzi. Z naszych przypuszczeń ma około 5 lat. Łatek jest wykastrowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym. W indeksie schroniska znajduje się pod numerem 10218/332/16.
3. LUCEK
http://www.schronisko-wloclawek.pl/2462/ogl.htm
Pies o bardzo ślicznej, czarnej, długiej sierści z białym krawatem oraz brązowych oczach. Bardzo młody, ma około 2 lat. Z racji swojego wieku ma bardzo dużo energii i chętny jest do zabawy. Potrafi chodzić na smyczy, natomiast mocno ciągnie, co uważam spowodowane jest rzadkimi spacerami w schronisku. Lucek jest psem domowym. Nie jest agresywny do zwierząt. Bardzo lubi zabawy z psimi kolegami. Natomiast jeśli chodzi o człowieka jest nieufny. Musi najpierw bliżej poznać osobę aby bezproblemowo dać się dotknąć. Lucek trafił do schroniska w grudniu 2016r. To bardzo fajny psiak do adopcji, ale uważam, że będzie trzeba poświęcić mu dużo uwagi, aby mógł czuć się bezpiecznie w nowym domu. Lucek jest wykastrowany, zaszczepiony przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym. W indeksie schroniska znajduje się pod numerem 10251/365/16.
4. COAL
http://www.schronisko-wloclawek.pl/752/ogl.htm
Coal
to inaczej Dropsik. Jest to jeden z niewielu psów, które są w schronisku już wiele
lat. Drops dokładnie od lat 5 siedzi we Włocławskim schronisku dla zwierząt i
tak naprawdę bez powodu. Nikt go nie zauważa, nie promuje tylko omija, a jest
to cudowny, delikatny psiak. Przez jego boks przewinęło się już dziesiątki psów.
Wszystkie z nich znalazły wspaniałe, pełne ciepła domy. Został tylko on. Jest
trochę wycofany i nie skacze na człowieka jak większość zwierząt błagająca o
nowy dom. Coal jest trochę przestraszony, boi się nowych ludzi. Kiedy podejdzie
ktoś obcy bliżej od razu reaguje położeniem się na grzbiecie, ale bez problemu
da się pogłaskać. Poznałam go rok temu, gdy zaczęłam swoją przygodę z
wolontariatem. Spacer dla niego był wtedy czymś strasznym i niemożliwym, a las
chciał go „zjeść”. Dzisiaj już dumnie wychodzi na spacer ze swoimi kolegami.
Coal jest psem gotowym do adopcji, tylko należy poświęcić mu trochę więcej
uwagi. Połowę swojego życia spędził już za kratkami, a siedzi tam nadal, za
niewinność. Drops ma około 6/7 lat. Jest średnim, czarnym podpalanym psiakiem. Jest
zaszczepiony oraz wykastrowany. W indeksie schroniska znajduje się pod numerem 8789/402/12.
Typowy kundelek o wielkim sercu, które przestało mieć już jakąkolwiek nadzieję na
lepsze jutro. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Czy dostanie to co dostali
jego koledzy? Pomóc możemy tylko my!
______________________________________________________________________
Oczywiście wiele, wiele więcej zwierzaków czeka na nowy dom w schronisku :(
FACEBOOK SCHRONISKA:
https://www.facebook.com/schroniskoWloclawek/?fref=ts
MÓJ FANPAGE:
https://www.facebook.com/Amatorsko-nie-znaczy-%C5%BAle-146572092217354/?ref=ts&fref=ts
(W razie pytań - śmiało pisać!)
a,więc...
Oczywiście wiele, wiele więcej zwierzaków czeka na nowy dom w schronisku :(
Z tego miejsca chciałabym Was bardzo gorąco zachęcić do adopcji zwierzaków,
odwiedzania ich w schronisku, podarowaniu niepotrzebnych kocy i ręczników dla zwierząt oraz naturalnie do udostępnienia tego postu!
Kto wie, być może ktoś z Was zakocha się w którymś z tych piesków?
FACEBOOK SCHRONISKA:
https://www.facebook.com/schroniskoWloclawek/?fref=ts
STRONA INTERNETOWA SCHRONISKA:
http://www.schronisko-wloclawek.pl/
http://www.schronisko-wloclawek.pl/
MÓJ FANPAGE:
https://www.facebook.com/Amatorsko-nie-znaczy-%C5%BAle-146572092217354/?ref=ts&fref=ts
(W razie pytań - śmiało pisać!)
a,więc...
<3 NIE KUPUJ, ADOPTUJ <3












Klaudia, bardzo ci dziękuję. One są prawie bez szans. Czasami jeszcze ida do adopcji jakieś pieski świeżo do schroniska przybyłe. A weterani? Nikt ich nie ogłasza, pewnie tez nie pokazuje. Obi, Pola, Lady, Puszek, mnóstwo ich. Jesli wy młodzi im nie pomożecie, to kto?
OdpowiedzUsuńSuper zdjęcia fajnie ze się tym zajelas
OdpowiedzUsuń