mod. KLAUDIA RYBACKA
kolejna świetna tancerka, którą miałam okazję poznać :P
Mam nadzieję, że nie nudzą Wam się sesje taneczne, bo mi wręcz przeciwnie coraz bardziej się podobają!
Zapraszam do oglądania :*
Część 1 w lesie :D
+parasolka
i Część 2!
<3
tak więc to ostatni wpis w lipcu, ja z Wami żegnam się na tydzień!
Mam dużo planów na tego bloga, mnóstwo nowych pomysłów na zdjęcia :)
Bądźcie cierpliwi w czekaniu na efekty!
A jeżeli macie ochotę ze mną zacząć współpracę to serdecznie zapraszam do pisania na fanpage'u! Odpowiadam na każdą wiadomość :)
WŁOCŁAWEK - czekam! :p
tak więc to ostatni wpis w lipcu, ja z Wami żegnam się na tydzień!
Mam dużo planów na tego bloga, mnóstwo nowych pomysłów na zdjęcia :)
Bądźcie cierpliwi w czekaniu na efekty!
A jeżeli macie ochotę ze mną zacząć współpracę to serdecznie zapraszam do pisania na fanpage'u! Odpowiadam na każdą wiadomość :)
WŁOCŁAWEK - czekam! :p
Trzecie od końca zdjęcie najlepsze! :) Moim zdaniem oczywiście ;)
OdpowiedzUsuń