ADOPTUJ PRZYJACIELA ZE SCHRONISKA!
Nie od dziś wiadomo, że los zwierząt nigdy nie był mi obojętny.
Ostatnio zostałam wolontariuszką w schronisku dla zwierząt w moim mieście,
gdzie poznałam wiele pięknych modeli i modelek, których chciałabym Wam teraz przedstawić :)
Wszystkie pieski, które Wam dzisiaj pokażę mają ogromne serce i pragną ciepłego, kochającego domu!
1. BEZIK
Bezik
to 7-letni, przepiękny, uroczy, średniej wielkości psiak, o kremowej sierści. Jest bardzo spokojny na spacerach, ale
czasem lubi też pobiegać. Smakują mu przeróżne przekąski, a głaskanie i przytulanie
uwielbia. Bez żadnego problemu można mu założyć obrożę, bo nie skacze, tylko
grzecznie czeka!
ZDROWIE: zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, ma chore uszy (jest w trakcie leczenia)
2. CZARNY
Czarny - po prostu czarny, tak nazwali go
pracownicy schroniska. 7-letni psiak o średnim wzroście, który w schronisku
czeka już bardzo długo, bo do schroniska trafił w styczniu 2011 roku. Jest to
pies z ładną czarną pofalowaną sierścią średniej długości. Jest psem
bezproblemowym. Gdy znajdzie kochających ludzi odwdzięczy się na pewno pilnując
bezpieczeństwa domowego ogniska, dobrze stróżuje i sygnalizuje nieproszonych
gości głośnym szczekaniem. Lubi spędzać czas na powietrzu, potrafi chodzić na
smyczy. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i do innych psów.
ZDROWIE: po zabiegu kastracji, odrobaczony i
zaszczepiony przeciw wściekliźnie.
Gracja i Czarny :)
3. POLA
Pola to średnia suczka z krótką czarną sierścią. Ma około 3 lat,
sympatyczna i bardzo przyjazna, niesamowicie wesoła i zawsze skora do zabawy.
Bardzo lubi spacery i grzecznie chodzi na smyczy. Toleruje inne psy. Nie
wykazuje żadnych oznak agresji w stosunku do ludzi. W schronisku przebywa od
maja 2015 roku.
ZDROWIE : po zabiegu sterylizacji, jest odrobaczona,
zaszczepiona przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym.
Ja i Pola :)
fot. Gracja Niedziółka
Gracja i Pola :)
Jak widać psinka uwielbia zabawę :)
Na zdjęciu Gracja i Pola :D
4. KUSY
Kusy
to czarny, o średnim wzroście, bardzo spokojny i zrównoważony psiak. Ma około 8
lat, a w schronisku jest aż od 2010 roku. Niestety nie znamy jego historii, ale
to wspaniały, o wielkim sercu zwierzak. Bezproblemowo jedzie samochodem oraz
ładnie chodzi na smyczy. Raczej nie interesują go inne psy, a do ludzi nie
budzi żadnej agresji. Lubi głaskanie i ładnie podaje łapkę. Czeka już tak długo
... na swój wymarzony, ciepły dom.
ZDROWIE: po zabiegu kastracji,
odrobaczony i zaszczepiony przeciw wściekliźnie.
Gracja i Kusy :)
Ja i Kusy :)
fot. Gracja Niedziółka
5. POLA
Pola? Tak druga Pola :)
Trafiła do schroniska w listopadzie 2015 roku. Żal było patrzeć na te
przerażone maleństwo. Mała patrzyła tylko w ścianę i nieruchomiała pod
dotykiem. Obecnie znajduje się w domu tymczasowym, gdzie pięknie rozkwitła.
Jest już całkowicie gotowa do adopcji. Polusia jest maleńka, ok. 6 kg. Ma mniej
więcej 1,5 roku. Bardzo kocha ludzi, uwielbia zabawę z dziećmi. Dobrze czuje
się w towarzystwie innych piesków. To taka kochana iskierka. W domu grzeczna,
uwielbia siedzieć na kolanach lub pod stołem, byle blisko człowieka. Utrzymuje
czystość w domu, nie niszczy przedmiotów.
ZDROWIE:
zaszczepiona, wysterylizowana.
Marysia i Pola :)
6. MELA
Mela to duża suczka o pięknym umaszczeniu z ciemną maską i sierścią średniej długości. Ma około 8 lat, ale jej kondycji nie powstydził by się nawet młody psiak. Jest bardzo towarzyska
i przyjaźnie nastawiona do ludzi. Do innych psów trochę mniej przyjaźnie, ale nie do wszystkich. Ładnie chodzi na smyczy, lubi spacery. Jest zrównoważona i spokojna, nie wykazuje żadnych oznak agresji. Tak jak widać po budowie, lubi jeść i nie jest wybredna. Do schroniska trafiła
w grudniu 2015 roku. Została znaleziona na tamie, gdzie ktoś ją przywiązał do drzewa sznurem. Zasługuje na własny kąt u człowieka, który ją polubi i otoczy opieką.
ZDROWIE: po zabiegu sterylizacji, jest odrobaczona, zaszczepiona przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym.
ZDROWIE: po zabiegu sterylizacji, jest odrobaczona, zaszczepiona przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym.
______________________________________________________________________
Oczywiście to tylko kilka podopiecznych Włocławskiego schroniska dla zwierząt.
Wiele, wiele więcej czeka ich właśnie w wyżej wymienionym miejscu :(
A teraz chciałabym Was bardzo gorąco zachęcić do adopcji zwierzaków, odwiedzania ich w schronisku, np. podczas Drzwi Otwartych, różnych imprez, a także do brania udziału w różnych akacjach, np. teraz trwa pt. PODARUJ KAFELKA DLA KUNDELKA (szczegóły: https://www.facebook.com/events/1681434428801293/)
I naturalnie do udostępnienia tego postu!
I naturalnie do udostępnienia tego postu!
Kto wie, być może ktoś z Was zakocha się w którymś z tych piesków?
FACEBOOK SCHRONISKA:
https://www.facebook.com/schroniskoWloclawek/?fref=ts
https://www.facebook.com/schroniskoWloclawek/?fref=ts
STRONA INTERNETOWA SCHRONISKA:
http://www.schronisko-wloclawek.pl/
http://www.schronisko-wloclawek.pl/
MÓJ FANPAGE:
https://www.facebook.com/Amatorsko-nie-znaczy-%C5%BAle-146572092217354/?ref=ts&fref=ts
(W razie jakiś pytań, śmiało pisać!)
a,więc...
<3 NIE KUPUJ, ADOPTUJ <3



Świetne zdjęcia oraz idea postu ;) Sama wraz z chłopakiem w walentynki byłam wyjść z psiakami. Pod opiekę trafił nam się Bezik, który jest niezwykłym psem. Widać, że dla przyszłej, kochającej rodziny będzie bardzo oddany.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam Wiktoria!