sobota, 2 sierpnia 2014

Monika&Iza&Patrycja

 Dzisiaj bardzo długa sesja, chyba moja najdłuższa :)
Moją dzisiejszą modelką miała być tylko Monika, a jednak okazało się, że na zdjęcia dołączy się Iza.
Dodatkowo jako "asysta" wyciągnęłam Patrycję, która też skusiła się na kilka zdjęć.
W końcu dołączyła do nas jeszcze siostra Izy - Karolina.
Także dzisiaj było wesoło, super dzień dziewczyny! :)

Nie zanudzam, zapraszam do oglądania!


mod. Monika W.




































mod. Iza N.











mod.Monika W. & Iza N.

mod. Patrycja S. & Iza N.

2 komentarze: